Doç. Dr. Gökhan Boyraz

Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Doç. Dr. Gökhan Boyraz, İ.A.Ü. VM Medical Park Florya'da hizmet vermektedir. İlgi alanları; Jinekolojik onkoloji, Ürojinekolojik cerrah, Gebelik takibi, Normal doğum, Genital estetik, Laparoskopik cerrahi, Jinekoloji

daha fazla

İ.A.Ü. VM Medical Park Florya

Klinik İkon

Beşyol, Florya, Akasya Sk. No:4 D:1
Küçükçekmece
, İstanbul

Haritada Gör

Sigorta ve Ödeme Yöntemi

 • Nakit
 • Kredi Kartı

Tedaviler ve Hizmetler

daha fazla

Hasta Yorumları Yorum Ekle

Dakiklik

Alaka

Mekan

 • Çok İyi (10)
%100
 • İyi (0)
%0
 • Kararsızım (0)
%0
 • Kötü (0)
%0
 • Çok Kötü (0)
%0
Genel Skor
5,0

10 görüş

 • h

  22 Ağustos 2020 Cumartesi İ.A.Ü. VM Medical Park Florya Miyom

  dr gokhan beyi internette araştırırken buldum. 4 sezaryenim ve apandis ameliyatım vardı. adet kanamalarım uzun ve çok agrılı geçiyordu. hangi doktora gittiysem açık olarak yumurtalıktaki kisti ve diğer miyomları alabileceği söylendi. ben özellikle kapalı olsun istiyordum. çünkü ameliyat sonrası hemen iyileşip, çocukların başında durmam gerekiyordu. daha önceki apandis ameliyatım sonrası fıtık oluşmuştu. bir de onun için ameliyat olmuştum. dr gökhan bey tam 20 tane miyomumu ve çikolata kistini kapalı olarak aldı. 1 gün sonra eve gönderdi. kendisine minnettarım.

 • A

  5 Ağustos 2020 Çarşamba İ.A.Ü. VM Medical Park Florya 24 Kromozom Analizi

  Gökhan beyi internetten araştırırken buldum. Annem 60 yaşında rahim kanseri tanısı kondu. Ameliyat gerekli dendi. Ama açıkçası başvurduğumuz yerde bizi karşısına alıp bize hastalık hakkında bilgi verecek, süreçle ilgili bizi aydınlatacak muhatap bulamadık. Doktor beye instagram üzerinden ulaştım. Tetkik sonuçlarını istedi. Öncelikle muayene edeceğini söyledi. Muayenemizi olduk, ameliyatımızı yaptı. Sonrasında her aradığımızda ulaşabildik. Ses tonunda hiç bıkkınlık hiç bir zaman olmadı. Aklımıza takılan herşeyi sorduk. Zaten sormadan öncede annemi babamı karşısına alıp ameliyatı, süreci çok net şekilde anlattı. Açıkçası bizi gerçekten anladığını empati yaptığını hissettik. Hatta şöyle söylemişti. Ben kanser cerrahıyım, size onkoloji hastalarına her durumda yardımcı olmak isterim. Benim gönlümü telefonda bu sözleriyle fethetmişti zaten. Mesleğini gerçekten severek yapan bir doktor. Annem de sanki oğlu gibi seviyor. İyiki bu zorlu süreçle sizinle tanışmısız.

 • E

  6 Temmuz 2020 Pazartesi İ.A.Ü. VM Medical Park Florya Servikal Hastalıkların Tedavisi

  Gökhan beyi uzun araştırmalarım neticesinde buldum. Rahimağzı ile ilgili sıkıntılarım vardı. Daha önce birçok kadın doğum doktoruna jinekologa gittim bir sonuç alamamıştım. Ancak bana yapılan kolposkopilerin değerlendirmesinde doğru sonuç almak için bu işlemi, sonucun yorumlanması ve takibini jinekolog onkologun yapması gerektiğini Dr Gökhan beyle tanıştıktan sonra anladım. Benim gibi (gerçi artık herkes öyle oldu da ) bir doktora gitmeden önce bu doktorun tanınırlıgına popülerliğine değil de hangi kurumda eğitim görmüş, hangi sertifikaları var, bu sertifikalar ile ne yapılır. Bi zahmet araştırın. Doktor beyin sitesine bir göz atarsanız zaten doğru adreste olduğunuzu anlarsınız. Ben Gökhan beyi araştırmadan önce jinekolojik onkoloji diye bir alandan haberim yoktu. Bu uzmanlığı alabilmek için kadın doğum uzmanı olduktan sonra tekrar sınava girip ikinci bir uzmanlık daha okunuyormuş. Sadece paylaşmak istedim. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

 • n

  24 Haziran 2020 Çarşamba İ.A.Ü. VM Medical Park Florya Gebelik

  Gökhan beyle gebeliğim sırasında karşılaştık. Naifliği, güven veren yaklaşımı, sabırla tüm sorularıma cevap vermesi, şimdi düşününce aklıma takılan her soruda bıkmadan sakince yanıt vermesi, her an ulaşılabilir olması, zaten kendisinin kanser cerrahı olması nedeniyle doğumda olası ters bir durumda yeterli deneyime sahip olması bizi çok rahatlatmıştı. Normal doğumu destekleyen bir doktor olması nedeniyle ilk başta sezaryen isteyen beni bile ikna ederek her şeyi akışına bırakmamız gerektiğini, ama eğer bende veya bebekle ilgili bir durumda gerekliyse sezaryen yapılabileceğini, yaptırdıgı normal doğum oranının yüksek oldugunu belirtmişti. işbirliği içinde yavrumu doğal doğumla kucagıma aldım. kendisine buradan teşekkür etmek istedim. istanbula hoşgeldiniz, iyiki gelmişsiniz, yollarımız kesişmiş.

 • k

  19 Haziran 2020 Cuma İ.A.Ü. VM Medical Park Florya Miyom

  31 YAŞINDAYIM, KARNIMDA ELİME SERTLİK GELMESİ ÜZERİNE ULTRASOND YAPILDI. RAHİMİMDE BİRÇOK İYİ HUYLU OLAN MİYON OLDUGU SÖYLENDİ. ANCAK MİYONLARIN ÇOK OLMASI NEDENİYLE AMELİYAT SIRASINDA RAHİMİN ALINMASI GEREKEBİLECEĞİ BİRÇOK DOKTOR TRAFINDAN SÖYLENDİ. BİR SÜRÜ DOKTORA GİTTİM. SONUÇTA EVLENME VE ÇOCUK SAHİBİ OLMA İSTEĞİ HER GENÇ KIZ DA OLDUGU GİBİ BENİM DE HAYALİM. RAHMİMİN ALINMA İHTİMALİ SANKİ DAHA DOĞMAMIŞ ÇOCUGUMUN ALINMASI GİBİ BENİ ÇOK KORKUTTU. RAHİM KORUYUCU KAPALI AMELİYAT YAPAN ASLINDA KADIN KANSERİ CERRAHI OLAN GÖKHAN BOYRAZ DOKTOR BEYE DENK GELDİM. GÜVENDİK, AMELİYATIMI KAPALI YAPTI, GERÇEKTEN ÇOK ZOR GEÇMİŞ. AMA RAHMİM ALINMADAN (ŞÜKÜR) BAŞARI İLE SONUÇLANMIŞ. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

 • m

  15 Haziran 2020 Pazartesi İ.A.Ü. VM Medical Park Florya Jinekolojik Kanser Cerrahisi

  Gökhan hocaya öneriler üzerine annemi götürdüm. Rahimin duvarı kalınlaşması vardı. Daha önce annemin apandisi patladığı için kapalı ameliyat mümkün değil, açık ameliyat olması gerektiğini söylediler. Sonra internetten araştırdık Gökhan Hocayı bulduk. Kendisi kolaylıkla kapalı ameliyat ile Rahmi alabileceğini söyledi. Çok iyi bilgilendirdi. Söylediği gibi de oldu. Bir saatlik bir ameliyat ile tedavimizi sağladı. Bir gün sonrada taburcu olduk. İyi ki Gökhan Hocaya gitmişiz.

 • a

  13 Haziran 2020 Cumartesi İ.A.Ü. VM Medical Park Florya Kanser Cerrahisi

  herkese meraba, annem 60 yaşında, alttan kanaması oldu, düzcede doktora gittik. kanser riksi var, rayim alınmalıdediler ama annem çok kilosu olduundan keserek yaparsak yarası iyileşmez kötüleşir dediler kilolu olduundan kapalı olmaz dedier. feysbuktan kanser savascılarında GÖKHAN beyi gördük, telefonu yazıyordu,aradık,açtı,gelin bi bakayım dedi, yapamam demedi. gittik,muayene olduk,kanlarımızı aldı,ultrasyona koydu. kapalı yapalım açık yaparsak şekeri de oldugundan geç iyileşir,hastanede biraz daha uzun yatar dedi. kapalı yaptı, annem kilolu oldugundan bir gün fazla yatırdı, iki günde otobüsle eve döndük. Allah razı olsun, herkese öneriyorum, vicdanlı doktorlarla karşılaşın.

 • D

  29 Mayıs 2020 Cuma İ.A.Ü. VM Medical Park Florya 24 Kromozom Analizi

  Karın şişliği ve yoğun kanamalarım üzerine başlayan süreçte birçok doktora gittim. Gittiğim doktorlar rahmimin miyomlarla kaplı olduğunu, bu nedenle rahmimin alınabileceğini söylediler. Sonra internetten yaptığımız araştırmalar neticesinde Gökhan Hocaya gitmeye karar verdik. Kendisine muayene olduğumuzda anladık, doğru yerde olduğumuzu. Beni ve eşimi çok iyi bilgilendirdi ve ameliyat gününü belirledik. Yaklaşık 3 saat süren bir ameliyat ile en büyüğü 10 cm olan tam 16 adet miyom çıkartıldı. Rahimi kaybetmeden miyomlardan kurtuldum.Ameliyattan 1 gün sonra taburcu oldum. Cep telefonu verdi hocam, ameliyat sonrası da ne zaman istesek ulaştık kendine. Hayırlısı ile hamile kaldığımda, hamilelik sürecimde de kendisine takip olacağım. Başarılı hocamın, başarılarının devamını diliyorum.

 • F

  28 Mayıs 2020 Perşembe İ.A.Ü. VM Medical Park Florya 24 Kromozom Analizi

  Gökhan bey ile gebeliğimin sonlarına doğru tanıştık. Bu benim ikinci hamileliğimdi. 7 aylıkken bebeğimin eşinin önde olduğu söylendi ve bunun çok riskli olduğu söylendi. Gökhan hocaya tavsiye üzerine gittim. Daha ilk karşılaşmamızda bizi çok rahatlattı. Böyle çok sayıda sezaryen yaptırdığını söyledi. Tüm sorularımıza sabırla cevap verdi. Bizim için doktorumuza ulaşabilmek çok önemliydi. Kendisi cep telefonunu verdi ve acil durumlarda aramamızı istedi. Neticede hiç sıkıntısız bir sezaryen geçirdim çok şükür.

 • A

  14 Mayıs 2020 Perşembe İ.A.Ü. VM Medical Park Florya Miyom

  Son günlerde karnımda setlik hissetmeye başlamıştım, elimle de bu sertliği hissetmeye başlayınca doktora gittim. Rahmimde futbol topu büyüklüğünde miyom olduğunu öğrendim. Ameliyatın çok riskli olduğu söylendi. Rahmimin de alınması riski olduğu söylenince dünyam başıma yıkılıdı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Gökhan Hocaya gittim. Sakinliği ile, güler yüzü ve sabrı ile beni çok rahatlattı. Rahmime bir zarar gelmeyeceğini söyledi. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Şükür, rahmim alınmadan bu dertten kurtuldum Gökhan hocam sayesinde. Kendisine çok teşekkür ediyorum

Hakkımda

Hakkımda

Doç. Dr. Gökhan Boyraz, İ.A.Ü. VM Medical Park Florya'da hizmet vermektedir. İlgi alanları; Jinekolojik onkoloji, Ürojinekolojik cerrah, Gebelik takibi, Normal doğum, Genital estetik, Laparoskopik cerrahi, Jinekoloji

Okullar / Eğitimler

 • 2019: Kadın Hastalıkları ve Doğum Doçenti
 • 2017: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı; Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Uzmanı - Yan Dal Sınavı Türkiye Birinciliği
 • 2013: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
 • 2008: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi; Tıp Doktoru

daha fazla

Deneyimler

 • 2014-2017: Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Yan dal Asistanı, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı, Ankara, Türkiye
 • 2014-2017: Avrupa Jinekolojik Onkoloji Derneği Sertifika Programı sonucu 2017 yılında ‘Avupa Jineklojik Onkoloji Cerrahisi Uzmanı’ diplomasını almıştır.
 • 2016: Kliniken Essen Mitte Jinekolojik Onkoloji Bölümü, Essen, Almanya
 • 2017-2019 Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Uzmanı, Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara, Türkiye (Devlet Hizmeti Yükümlülüğü)
 • 2018-2019 Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Obstetrik Kanamaya Acil Müdahale Timi üyesi
 • 2019: İstanbul Aydın Üniversitesi Medical Park Florya Hastanesi, İstanbul

daha fazla

Hastalıklar

 • 24 Kromozom Analizi
 • Ağrılı Adet
 • Ağrılı Cinsel İlişki
 • Aile Planlaması
 • Andropoz
 • Anne Sütünün Azlığı
 • Anne Sütünün Azlığı
 • Anormal Kanamalar
 • Anti-aging Uygulamaları
 • Borderline
 • Cilt Bakımı
 • Cinsel İlişkide Ağrı
 • Cinsel İşlev Bozukluğu
 • Cinsel İşlev Bozukluğu
 • Cinsel Problemler
 • Cinsel Soğukluk
 • Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar
 • Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar
 • Çikolata Kisti
 • Çocuk jinekolojik hastalıkları
 • Çocuk jinekolojik hastalıkları
 • Dış Gebelik
 • Dış Gebelik
 • Dismenore
 • Dismenore
 • Doğum
 • Doğum Kontrol
 • Doğum Kontrol
 • Doğum Sancıları
 • Doğum Sancıları
 • Dolgu Uygulaması
 • Düşük
 • Düzensiz Adet Kanamaları
 • En Ateşli Gün
 • Endometriosis
 • Endometriozis
 • Endoskopik cerrahi
 • Endoskopik Operasyonlar
 • Erkek İnfertilitesi
 • Erken Doğum
 • Ferç Kaşıntısı
 • FISH
 • Gebe Kalamama
 • Gebe Kalamama
 • Gebelik
 • Gebelik
 • Genel Jinekolojik Operasyonlar
 • Genel Jinekolojik Operasyonlar
 • Genetik Hastalıklar
 • Genital iltihap
 • Genital Kanser
 • Genital Siğil
 • Hamile Kalamama
 • Hamilelik
 • Harmony Testi
 • HIV, AIDS
 • Hiperplazi
 • Hipogonadizm
 • Histerektomi
 • Histerektomi
 • Hormonal Bozukluklar
 • HPV enfeksiyonu
 • Hymenoplasti
 • İdrar Kaçırma
 • İdrar Yolu Sarkması
 • İlk Gece Korkusu
 • İnfertilite (Kısırlık)
 • İnfertilite Cerrahi
 • İnfertilite ve Tüp Bebek
 • İnterstisyel Sistit
 • Jinekolojik Hastalıklar
 • Jinekolojik Kanser Cerrahisi
 • Jinekolojik Kanserler
 • Jinekolojik Kanserler
 • Kadın Genital Kanser Taramaları
 • Kadın Hastalıkları
 • Kadında İşeme Bozukluğu
 • Kadınlarda Cinsel Ağrı
 • Kadınlarda Cinsel İsteksizlik
 • Kadınlarda Orgazm Sorunu
 • Kanser Cerrahisi
 • Karın Ağrısı
 • Kısırlık
 • Kısırlık
 • Kist
 • Kromozom Analizi
 • Mantar
 • Menapoz
 • Menopoz
 • Menopoz Tedavisi
 • Menstrüel Bozukluklar
 • Miyom
 • Miyom
 • Mol Gebelik
 • Moleküler Genetik
 • Ofis Histeroskopi
 • Orgazm Olamama (Anorgazmi)
 • Orgazm Olamama (Anorgazmi)
 • Orgazm Tedavisi
 • Osteoporoz
 • Over Kistleri
 • Ozon Terapisi
 • Pelvik İnflamatuar Hastalık (PID)
 • Plasenta Previa
 • Plasenta Previa
 • Polikistik Over Sendromu
 • Polipler
 • Preeklampsi
 • Preeklampsi
 • Preimplantasyon Genetik Tanı PGT
 • Rabdomiyom
 • Rahim ağzı kanseri
 • Rahim ağzı kanseri
 • Rahim Ağzı Kanseri Tarama
 • Rahim Egzaması
 • Rahim Hastalıkları
 • Rahim Hastalıkları
 • Rahim İçi Kalınlaşma
 • Rahim İçi Miyom
 • Rahim İçi Miyom
 • Rahim İltihabı
 • Rahim İltihabı
 • Rahim Kalınlaşması
 • Rahim Kalınlaşması
 • Rahim Kanaması
 • Rahim Kanaması
 • Rahim Kanseri
 • Rahim Urları
 • Rahim Urları
 • Rahim ve Vajina Sarkması
 • Rahim,Rahim ağzı kanseri
 • Rahim,Rahim ağzı kanseri
 • Rahimde Polip
 • Rahimde Polip
 • Riskli Gebelik
 • Riskli Gebelik
 • Selülit Tedavisi
 • Servikal Hastalıkların Tedavisi
 • Serviks Kanseri
 • Sezaryen
 • Sık düşük yapmak
 • Sistit
 • Sistosel
 • Spiral Taktırma
 • Üreme
 • Ürojinekoloji
 • Ürojinekoloji
 • Vaginal Enfeksiyonların Tedavisi
 • Vajen Ca
 • Vajen Ca
 • Vajina Estetiği
 • Vajinal Akıntı
 • Vajinal Enfeksiyonlar
 • Vajinismus
 • Vajinit
 • Vajinit
 • Vakum Kürtaj
 • Vulva Kanseri
 • Yapışık ve Önde Gelen Plasenta
 • Yapışık ve Önde Gelen Plasenta
 • Yeni Nesil Sekanslama
 • Yumurta ve yumurtalık dondurulması
 • Yumurtalık Kanseri
 • Yumurtalık Kanseri
 • Yumurtalık Kisti
 • Yumurtalık Kisti
 • Yumurtalık Kistleri
 • Yüz Gençleştirme

daha fazla

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın. Siteyi gezerek çerezleri kabul ediyorsunuz.